niedziela, 24 września 2017

Cebulowy syropek na kaszel

Nie dziwcie się cebula w połączeniu z miodem w pierwsze chwili jest w smaku trochę dziwna. 😌😲-Jeśli wam taka wyjdzie nie przejmujcie się tym.😊
Potrzebne nam będą:
  • 1 mała cebula
  • 2 łyżki miodu ( gatunek miodu według smaku)
Jak wykonać:
Cebulę pokroić w drobną kostkę i włożyć do pustego słoiczka.
Polać miodem, nie mieszać, ale natychmiast zakręcić wieczko. Odstawić na około 20 minutek. Po upływie tego czasu na wierzchu tworzy się sok. Wypijać ten sok dziennie po około 2 -4 łyżeczki. Kaszel będzie przechodził stopniowo.
Smacznego i szybkiego powrotu do zdrowia😆

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz