Potrzebne nam będą:
- 1 mała cebula
- 2 łyżki miodu ( gatunek miodu według smaku)
Cebulę pokroić w drobną kostkę i włożyć do pustego słoiczka.
Polać miodem, nie mieszać, ale natychmiast zakręcić wieczko. Odstawić na około 20 minutek. Po upływie tego czasu na wierzchu tworzy się sok. Wypijać ten sok dziennie po około 2 -4 łyżeczki. Kaszel będzie przechodził stopniowo.
Smacznego i szybkiego powrotu do zdrowia😆

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz